KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767061

nr 1276 7061

Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 34x26 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:01:52